Zintegrowana obsługa

Nasze biuro prawno-podatkowe łączy doradztwo prawne i podatkowe w ramach usług CATL (prawo korporacyjne i podatkowe). Nie ma wątpliwości, że każda decyzja biznesowa, oprócz skutków prawnych, ma swoje własne konsekwencje podatkowe. Dlatego stworzyliśmy zespół składający się zarówno z doradcy podatkowego, jak i doradcy prawnego. Dzięki zamierzonemu połączeniu usług w jedną „linię serwisową” możemy zapewnić je w sposób zintegrowany. To z kolei daje naszym klientom gwarancję, że ich problemy są kompleksowo i syntetycznie analizowane, aw konsekwencji, po zidentyfikowaniu ryzyka, że są również skutecznie eliminowane. Nasi klienci otrzymują w końcu wyjątkową i systemową, harmonijną usługę, która gwarantuje im bezpieczeństwo i ułatwia podejmowanie bieżących decyzji biznesowych.

Indywidualne podejście

Oferowane przez nas usługi doradztwa prawnego i podatkowego zapewniają usługi wszystkim przedsiębiorcom, niezależnie od ich formy prawnej, rodzaju działalności gospodarczej, specjalizacji, branż i segmentów rynku, a także wsparcie dla osób fizycznych. Naszym celem jest zapewnienie pomocy we wszystkich sprawach podatkowych i prawnych. Aby osiągnąć ten cel, oferujemy interdyscyplinarną pracę i gwarantujemy osobistą, indywidualną obsługę naszych klientów. Niewątpliwie wyróżnia nas kompleksowa ocena problemu, jego pełne rozwiązanie i zalecenie uwzględniające wszystkie aspekty prawne i podatkowe.

Pomagamy w rozwiązaniu każdego problemu, niezależnie od złożoności faktów. Stosujemy jednolite stawki godzinowe dla wszystkich pracowników technicznych. Oferujemy naszym klientom różne opcje kształtowania umowy zlecenia: stawki godzinowe lub ryczałt. Wszystkie te elementy oraz lista czynności dołączonych do faktur sprawiają, że zasady wynagradzania za usługi są jasne i zrozumiałe dla klientów. Jest także bezsprzecznie możliwość ustalenia wysokości opłaty przed realizacją zamówienia.

Biuro Płock

ul. Obrońców Helu 15
09-410 Płock

tel: +48 668 096 695
kolecki@pkmksp.com

Informacje

© 2019 PKMKSP Powered by: Design-it